Екологічна година «Збережемо природу»
23 черв. 2026
Літні канікули — чудова нагода не лише для відпочинку, а й для пізнання навколишнього світу та виховання дбайливого ставлення до природи. Саме тому для вихованців нашої школи було проведено екологічну годину «Збережемо природу».
Педагоги Олена Корнієць та Наталія Панченко підготували для дітей цікаву презентацію, під час якої вихованці дізналися більше про охорону довкілля, важливість сортування сміття та збереження природних ресурсів. Особливий інтерес викликав Еко-батл, де учасники за допомогою намальованих картинок сортували відходи у відповідні баки для сміття.
На завершення заходу відбувся конкурс малюнків на екологічну тематику. Діти творчо відобразили своє бачення чистої та красивої планети. Захід пройшов цікаво, пізнавально та ще раз нагадав усім, що берегти природу — обов’язок кожного з нас.


