Бобринецька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради

 





Весела перерва «Я стараюсь, я умію»

21 черв. 2026
Літні канікули у нашій школі проходять цікаво, змістовно та активно. Попри нескінченні повітряні тривоги, діти продовжують розвивати свої здібності, відкривати нові таланти та дарувати одне одному гарний настрій. Саме тому педагоги Олена Смутко та Світлана Ленченко організували веселу перерву «Я стараюсь, я умію». Під час заходу вихованці із задоволенням демонстрували свої вміння та досягнення. Хтось запально танцював під музику, інші показували вправність у катанні на самокаті та спортивні навички. Деякі діти із захопленням доглядали за рослинами, поливали квіти та дбали про зелені куточки школи. Весела музика, щирі усмішки та позитивні емоції створили дружню атмосферу. Попри всі труднощі сьогодення, наші вихованці залишаються активними, наполегливими та життєрадісними. Ми не здаємося, підтримуємо одне одного і впевнено рухаємося вперед.