Бобринецька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради

 





Вихід на природу

20 черв. 2026
Літні канікули у нашій школі — це час активного відпочинку, веселих пригод і спілкування з природою. Тепле сонечко, зелені галявини та свіже повітря створюють чудовий настрій і дарують дітям багато позитивних емоцій. Педагоги Олена Корнієць та Наталія Панченко організували для вихованців чудовий вихід на природу. Діти із задоволенням грали в ігри з м’ячем, танцювали, співали пісні, сміялися та весело проводили час разом. Після активних розваг усі сіли перепочити та поласували смачним узваром і свіжим хлібчиком із варенням. Такий відпочинок подарував дітям гарний настрій, заряд бадьорості та ще раз довів, що найкращі літні спогади народжуються у дружньому колі на природі.