День пікніка. Добрий апетит і улюблені страви
17 черв. 2026
Літні канікули у нашій школі проходять цікаво, весело та смачно. Сьогодні на вихованців чекав особливий день – пікнік, під час якого вони не лише відпочивали, а й разом готували улюблену українську страву.
Педагоги Олена Корнієць та Наталія Панченко підготували для дітей борошно та всі необхідні інгредієнти для ліплення вареничків з картоплею. Діти із захопленням працювали, старанно ліпили вареники, а потім із нетерпінням чекали, коли вони зваряться. Особливого смаку страві додала ароматна засмажка із золотистої цибульки, якою щедро заправили вареники.
На пікніку всі дружно зібралися за спільним столом, щоб посмакувати власноруч приготовленою стравою. Вареники були надзвичайно смачними, і діти із задоволенням ласували ними, як то кажуть, «за дві щоки». Гарний настрій, щирі усмішки зробили цей день теплим, затишним і по-справжньому незабутнім.



