Руйнівники здоров’я
17 черв. 2026
На літніх канікулах у нашій школі діти не лише цікаво відпочивають, а й навчаються дбати про власне здоров’я. Вони дізнаються, що правильне харчування, активний спосіб життя та корисні звички є запорукою гарного самопочуття.
Педагоги Катерина та Олександр Рожкован провели для вихованців пізнавальний захід «Руйнівники здоров’я». Діти переглянули презентацію «Руйнівники здоров’я», взяли участь в іграх «Корисно – шкідливо», «Знайди зайве», виконали вправу «Віднови прислів’я», пограли у «Чарівне дерево очікувань» та обговорили «Вартість шкідливої звички». Також школярі заповнили анкету «Мої звички» та активно ділилися власними думками.
Особливий інтерес викликало творче завдання – розмалювати тарілку здорового харчування, наповнивши її корисними продуктами. Під час роботи діти зробили висновок, що здорові звички формуються щодня і є найкращою інвестицією у щасливе майбутнє.


