Акція «Турбота про здоров'я
10 черв. 2026
Літні канікули в нашій школі проходять цікаво, активно та з користю. У межах акції «Турбота про здоров’я» педагоги Інна Шиманська та Андрій Нога разом із вихованцями продовжують збирати цвіт липи, поєднуючи приємне дозвілля з корисною справою.
Під час роботи на свіжому повітрі діти знайомляться з цілющими властивостями лікарських рослин, навчаються дбайливо ставитися до природи та піклуватися про власне здоров’я.
Літо дарує яскраві емоції, нові знання і незабутні враження, а ароматний липовий чай, заготовлений власноруч, зігріватиме теплими спогадами про ці чудові канікули.


