Бобринецька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради

 





Турбота про здоров'я

9 черв. 2026
На літніх канікулах у нашій школі коли цвіте липа традиційно організовується акція «Турбота про здоров’я» педагоги Валентина та Юрій Деревянченко разом із вихованцями розпочали заготівлю липи. Це не просто цікава діяльність на свіжому повітрі, а ще й турбота про здоров’я. Літо у школі — це нові знання, активний відпочинок і теплі спогади. А чашка духмяного липового чаю, заготовленого власноруч, стане приємним нагадуванням про це.