Бобринецька спеціальна школа Кіровоградської обласної ради

 





Всесвітній день навколишнього середовища

5 черв. 2026
Літо дарує дітям чудову нагоду більше часу проводити на свіжому повітрі, милуватися красою природи та вчитися дбати про навколишнє середовище. До Всесвітнього дня навколишнього середовища педагоги Олена Хижняк та Ольга Довгаль провели з вихованцями екологічний десант «Прибери свій дім». Під час заходу діти поливали квіти на території школи, доглядали за зеленими насадженнями та наводили лад у спальнях пансіону. Вихованці із задоволенням долучилися до корисної справи, усвідомлюючи, що чистота і порядок залежать від кожного з нас. Такі заходи виховують відповідальне ставлення до природи, праці та навколишнього світу, роблячи нашу школу ще красивішою та затишнішою.