Безневинні діти
4 черв. 2026
4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Цей день є болючим нагадуванням про маленькі життя, обірвані війною, та про дитячі мрії, які так і не здійснилися.
У нашій школі педагоги та вихованці долучилися до вшанування пам’яті безневинних жертв. Педагоги Ольга Довгаль та Інна Шиманська провели змістовну бесіду, під час якої говорили про мир, добро, безпеку дітей та важливість збереження пам’яті про трагічні сторінки історії нашої країни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих дітей. Нехай кожна дитина зростає під мирним небом, а пам’ять про невинно загиблих назавжди залишиться в наших серцях.


