Спорт – це гра!
1 черв. 2026
Літо в нашій школі розпочалося активно, весело та по-спортивному! Сьогодні педагоги Ірина Нікітюк та Наталія Півень провели для вихованців захід на спортивному майданчику під назвою «Спорт – це гра!».
Діти із задоволенням випробовували свої сили: підтягувалися на турніках, підіймалися по канату, змагалися між собою на витривалість та спритність. Кожен намагався показати найкращий результат і підтримати своїх друзів.
Не обійшлося й без командних ігор. Вихованці із захопленням грали у волейбол та баскетбол, отримавши море позитивних емоцій, драйву та гарного настрою. Захід подарував дітям незабутні враження і ще раз довів, що спорт — це здоров’я, дружба та чудовий відпочинок. Оце літо так літо! ☀️


